Online kurz Jóga pro začátečníky – Bára Sedláková

joga online kurz - kurzeo - bara sedlakova
Bára Sedláková
Lektorka jógy

Nauč se uvolnit své tělo a mysl po náročném dni

Připoj se k Báře a jejímu online kurzu jógy, ve kterém shrnuje všechny své zkušenosti z posledních let své jógové praxe. Bára jednoduše vysvětluje základy jógy a hned na ně navazuje praktickou ukázkou. Lekce můžeš jet svým tempem a kdykoliv si je zopakovat.

14 LEKCÍ + 2 BONUSOVÁ CVIČENÍ

VÍCE NEŽ 5 HODIN OBSAHU

PŘÍSTUP DO UZAVŘENÉ DISKUZNÍ SKUPINY

2 390 Kč

Kurz ze série Kurzeo Originals. Zaručujeme nejvyšší kvalitu s vlastní Kurzeo produkcí.

Nově s titulky pro neslyšící

U všech lekcí, i traileru a ukázkové lekce, si nyní můžeš zapnout české titulky (CC).

"Bára je úžasná lektorka, celým kurzem Vás provede svým klidným a neskutečně příjemným hlasem. Její kurzy mi opravdu vyhovují. I když mám třeba zrovna stresující den, její cvičení mne donutí se krásně zklidnit a soustředit se v tu chvíli opravdu jen na cvičení a sama na sebe. Vyhovuje mi, že se v kurzu zaměřuje na správné provedení jednotlivých ásan. Všechno nejdřív pečlivě vysvětlí, a potom následně i při cvičení při každé další prováděné ásaně opět přesně zopakuje, co máte dělat, na co myslet a na co si dát pozor. Když člověk s jógou začíná, tohle opravdu pomůže, protože je třeba myslet na více věcí najednou. Líbí se mi také, že jógu neprezentuje jen jako fyzické cvičení, ale vysvětluje i její další stránky a benefity, důležitost meditace, dechová cvičení, atd. Jednotlivé lekce jsou hezky poskládané tak, že to, co se na začátku naučíte, zopakujete a zužitkujete pak postupně v dalších lekcích. Báry kurz moc doporučuje všem, kdo se chtějí józe více věnovat, já osobně jsem z něj nadšená 🙂."
Barbora Richterová

Co se naučíš

Jak Kurzeo online kurzy fungují

Prohlédni si lekci zdarma

Základní pozice pozdravu slunci A

joga online kurz - kurzeo - bara sedlakova
Bára Sedláková

Bára je lektorka jógy a fotografka. Svou pozitivní energii rozdává všude kolem sebe, ať už osobně nebo přes své sociální sítě. Jóga je pro ní nedomyslitelnou součástí života a věnuje se jí i na svém Instagramu.

Recenze

Hodnocení a recenze

5.0
Prům. hodnocení
17 Hodnocení
5
17
4
0
3
0
2
0
1
0
Jaký byl tvůj zážitek z kurzu? Napiš nám.
Leona Kubečková
Před 4 týdny
Joga pro začátečníky

Dekuji moc za tento kurz! Jogu uz jsem cvicila doma nejakou dobu podle videí, ale nikde az tady jsem nenarazila na uplne vysvetleni zakladu jogy, tak abych se nezranila. Vse je krasne vysvetlene, jde se od zacatku do hloubky a uz po prvnim cviceni s Bárou jsem se cítila úplne jinak nez kdykoliv pred tim po joze. Daleko líp, fresh a konečně mi pripadalo ze to o necem je. Jdu hned na dalsi kurz! Dik

×
Preview Image
Iva Krochotova
Před 1 měsícem

S jógou jsem koketovala dlouho a ačkoliv cvičím pravidelně silový trénink a zvedám těžké váhy, tak jít na hodinu jógy jsem se obávala. Protože v některých pozách dlouho nevydržím, respektive nevydržela. 🙂 Tento kurz byl skvělý v tom, že vás nejenom provede základy, hezky od začátku. Ale také se tím pravidelným cvičením dostanete úplně na jiný level. A já už se těším na další Barči kurz. 🙂

×
Preview Image
Nikola Pěnkavová
Před 2 měsíci
Dokonalý kurz, kde je všechno krásně vysvětlené a ideální pro začátečníky!

Bára je skvělá lektorka a všechno bylo krásně, jednoduše, ale velmi efektivně vysvětleno. Celý tento kurz, od začátku do konce byl krásně naplánovaný a všechno dávalo smysl do posledního puntíku. Během kurzu jsem se naučila především, napojit na své tělo, zlepšila si flexibilitu, různé druhy dýchacích technik, relaxovat a nechávat odcházet špatné myšlenky. Pokračování kupuji! Děkuji!

×
Preview Image
Zobrazit více recenzí
Jaký byl tvůj zážitek z kurzu? Napiš nám.

Obsah kurzu

Podívej se do detailu na jednotlivé lekce.

1. Co je to jóga

Jóga není jen fyzické cvičení. Zjistíte, jak důležitou roli v józe hraje dýchání, respekt k vlastnímu tělu a jak nastolit harmonii pro vaše konkrétní tělo, v tomto konkrétním momentu.

2. Motivace

Motivace je to, co nás vede kupředu a drží nás, když se změní vnější podmínky, nebo když nám nám něco hned nejde. To se stane mnohokrát i při vaší jógové praxi. V tomto videu se naučíte, jak s motivací pracovat, abyste vytrvali a brzy se cítili lepší, spokojenější a silnější verzí sebe sama.

3. Správné postavení páteře, chodidel a dlaní

Správné postavení těla je, nejen v józe, klíčové. V tomto videu se dozvíte, jak správně postavit jógovou ásanu od základu, který je obvykle ve vašich chodidlech a dlaních.

4. Dechové cvičení pro začátečníky

Dech je jedním ze základních kamenů jógy. Dokáže ovlivnit naše myšlení i emoce. V tomto videu se naučíte jednoduchou dechovou techniku, tzv. plný dech.

5. Základní pozice pozdravu slunci A

Proč máme v józe skupiny cviků zvané Pozdravy slunci a jak vypadá Pozdrav slunci A? V tomto videu se krok po kroku dozvíte, jak na něj, na co si dát pozor, i čemu se vyvarovat.

6. Základní pozice pozdravu slunci B

Proč máme v józe skupiny cviků zvané Pozdravy slunci a jak vypadá Pozdrav slunci B? V této lekci se dozvíte, jak na něj, na co si dát pozor, i čemu se vyvarovat.

7. Dech Ujjayi

K čemu přesně je dech ujjayi dobrý, proč je vhodné ho během vaší jógové praxe používat a jak přesně ho provádět? Osvojte si účinnou techniku, která prohloubí každou vaši jógovou flow.

8. Pozice bojovníka 1, 2 a 3

Pozice bojovníka a z nich vycházející pozice se prolínají téměř každou jógovou flow. Naučte se je provádět správně a získejte tak maximum z každého cvičení.

9. Rekapitulace pozdravů slunci

V předchozích lekcích jste se naučili celou řadu technik i jednotlivých jógových pozic. Zopakujte si celé pozdravy slunci A i B v jednodušší i náročnější variantě. Následně se sami rozhodněte, která varianta vám právě teď víc sedí a nebojte se ji během vedené lekce modifikovat.

10. První delší flow

Dostali jste se už pořádně daleko. Užijte si za odměnu první jógovou flow obsahující dechové cvičení, protažení, ásanovou praxi i závěrečnou relaxaci.

11. Základní chyby, kterých se vyvarovat

Nikdo není dokonalý. Zopakujte si základní a nejčastější chyby, kterých se před vámi dopustili jiní jogíni. Nechte si od nich pomoci a naučte se, jak příští flow zvládnou ještě o něco lépe. Především s ještě větším benefitem pro vás i vaše tělo.

12. Kapalabhati dech

Dechových cvičení není nikdy dost. Osvojili jste si už několik harmonizačních a relaxačních variant. V tomto videu uvidíte techniku, která vás naopak nabudí, detoxikuje a nastartuje váš den.

13. Relaxace před a po cvičení

Zjistěte proč je důležité relaxovat a jak na to. Naučte se relaxovat tehdy, když máte pocit, že na relaxaci není čas. Právě tehdy je nejvíce třeba.

14. Závěrečná flow

Konečně jste prošli základy a můžete se pustit do toho ještě příjemnějšího, do bezstarostného cvičení. Užijte si tuto lekci a vraťte se k ní, kdykoli to budete potřebovat, nebo se budete chtít protáhnout, uvolnit, zrelaxovat a posílit. NAMASTE.

BONUS 1: Ranní flow pro začátečníky

Ranní a večerní flow se od sebe obvykle trochu liší. Zjistěte rozdíl na vlastní kůži a nastartujte váš úspěšný den příjemnou lekcí. Cvičit můžete každý den.

BONUS 2: Večerní flow pro začátečníky

Ranní a večerní flow se od sebe obvykle trochu liší. Zjistěte rozdíl na vlastní kůži a ukončete váš den příjemnou lekcí, která vás mimo jiné připraví uvolní a připraví na klidnější spánek. Cvičit můžete každý den.

14 lekcí + 2 bonusová cvičení

Více než 5 hodin obsahu ve 4K rozlišení

Přístup do uzavřené diskuzní skupiny

Online kurz zahrnuje:

2 390 Kč

Včetně DPH

Kurz ze série Kurzeo Originals. Zaručujeme nejvyšší kvalitu s vlastní Kurzeo produkcí.

Buď součástí komunity

Už v tom nikdy nebudeš sám. Jóga začátečníků je hodně, ale je těžké se spojit. Proto jsme připravili diskuzní skupinu, ve které můžeš s lektorkou Bárou a dalšími účastníky probírat vše, co tě jen napadne.

  • Dělá ti problém nějaká pozice?
  • Nechápeš nějakou část lekce?
  • Chceš si najít lidi, které baví to co tebe a také terpve začínají?

Právě pro tebe je připravena soukromá Kurzeo diskuzní skupina, která je součástí online kurzu jógy pro začátečníky.

„Jóga je praxe, kterou se učíme harmonii sami se sebou a zároveň jak cítit harmonii mezi námi a okolím kolem nás. Fyzické cvičení je jen část jógy. Jóga jsou i dechová cvičení a meditace, je to takový návod na spokojenější život.“
joga online kurz - kurzeo - bara sedlakova
Bára Sedláková
Lektorka jógy
Loading...

Processing Order...

Please wait while we process your payment...

Please wait while we redirect you...