Online kurz Jóga pro začátečníky – Bára Sedláková

Nauč se uvolnit své tělo a mysl po náročném dni

14 LEKCÍ + 2 BONUSOVÁ CVIČENÍ

VÍCE NEŽ 5 HODIN OBSAHU

PŘÍSTUP DO UZAVŘENÉ DISKUZNÍ SKUPINY

Změň svou životní harmonii a tělo za 14 dní. Připoj se k Báře a jejímu online kurzu jógy, ve kterém shrnuje všechny své zkušenosti z posledních let své jógové praxe. Bára jednoduše vysvětluje základy jógy a hned na ně navazuje praktickou ukázkou. Lekce můžeš jet svým tempem a kdykoliv si je zopakovat.

Nově s titulky pro neslyšící

U všech lekcí, i traileru a ukázkové lekce, si nyní můžeš zapnout české titulky (CC).

Kurz ze série Kurzeo Originals. Zaručujeme nejvyšší kvalitu s vlastní Kurzeo produkcí.

"Bára je úžasná lektorka, celým kurzem Vás provede svým klidným a neskutečně příjemným hlasem. Její jóga online kurzy mi opravdu vyhovují. I když mám třeba zrovna stresující den, její cvičení mne donutí se krásně zklidnit a soustředit se v tu chvíli opravdu jen na cvičení a sama na sebe. Báry kurz moc doporučuje všem, kdo se chtějí józe více věnovat, já osobně jsem z něj nadšená 🙂."
Barbora Richterová

Co se naučíš

Jak Kurzeo online kurzy fungují

Prohlédni si lekci zdarma

Základní pozice pozdravu slunci A

Bára je lektorka jógy a fotografka. Svou pozitivní energii rozdává všude kolem sebe, ať už osobně nebo přes své sociální sítě. Jóga je pro ní nedomyslitelnou součástí života a věnuje se jí i na svém Instagramu.

Recenze

Hodnocení a recenze

5.0
Prům. hodnocení
19 Hodnocení
5
19
4
0
3
0
2
0
1
0
Jaký byl tvůj zážitek z kurzu? Napiš nám.
Kateřina Motisová
Před 1 dnem
Skvělý pro začátečníky

Dozvěděla jsem se základy, co vše je potřeba vědět, když chci s jógou začít. Skvělé začínat na pevných základech. Díky Barčo! 🙂

×
Preview Image
Natálie Hýlová
Před 4 týdny
Pro "věčného" začátečníka, který se konečně chce začít v józe více orientovat - paráda

Krásný kurz, který začátečníka opravdu uvede do těch "nejdůležitěšjších základů", moc jsem si kurz užila a těším se na další kurzy s Bárou 🙂

×
Preview Image
Leona Kubečková
Před 4 měsíci
Joga pro začátečníky

Dekuji moc za tento kurz! Jogu uz jsem cvicila doma nejakou dobu podle videí, ale nikde az tady jsem nenarazila na uplne vysvetleni zakladu jogy, tak abych se nezranila. Vse je krasne vysvetlene, jde se od zacatku do hloubky a uz po prvnim cviceni s Bárou jsem se cítila úplne jinak nez kdykoliv pred tim po joze. Daleko líp, fresh a konečně mi pripadalo ze to o necem je. Jdu hned na dalsi kurz! Dik

×
Preview Image
Zobrazit více recenzí
Jaký byl tvůj zážitek z kurzu? Napiš nám.

Obsah kurzu

Podívej se do detailu na jednotlivé lekce.

Jóga není jen fyzické cvičení. Zjistíte, jak důležitou roli v józe hraje dýchání, respekt k vlastnímu tělu a jak nastolit harmonii pro vaše konkrétní tělo, v tomto konkrétním momentu.

Motivace je to, co nás vede kupředu a drží nás, když se změní vnější podmínky, nebo když nám nám něco hned nejde. To se stane mnohokrát i při vaší jógové praxi. V tomto videu se naučíte, jak s motivací pracovat, abyste vytrvali a brzy se cítili lepší, spokojenější a silnější verzí sebe sama.

Správné postavení těla je, nejen v józe, klíčové. V tomto videu se dozvíte, jak správně postavit jógovou ásanu od základu, který je obvykle ve vašich chodidlech a dlaních.

 

Dech je jedním ze základních kamenů jógy. Dokáže ovlivnit naše myšlení i emoce. V tomto videu se naučíte jednoduchou dechovou techniku, tzv. plný dech.

Proč máme v józe skupiny cviků zvané Pozdravy slunci a jak vypadá Pozdrav slunci A? V tomto videu se krok po kroku dozvíte, jak na něj, na co si dát pozor, i čemu se vyvarovat.

Proč máme v józe skupiny cviků zvané Pozdravy slunci a jak vypadá Pozdrav slunci B? V této lekci se dozvíte, jak na něj, na co si dát pozor, i čemu se vyvarovat.

K čemu přesně je dech ujjayi dobrý, proč je vhodné ho během vaší jógové praxe používat a jak přesně ho provádět? Osvojte si účinnou techniku, která prohloubí každou vaši jógovou flow.

Pozice bojovníka a z nich vycházející pozice se prolínají téměř každou jógovou flow. Naučte se je provádět správně a získejte tak maximum z každého cvičení.

V předchozích lekcích jste se naučili celou řadu technik i jednotlivých jógových pozic. Zopakujte si celé pozdravy slunci A i B v jednodušší i náročnější variantě. Následně se sami rozhodněte, která varianta vám právě teď víc sedí a nebojte se ji během vedené lekce modifikovat.

Dostali jste se už pořádně daleko. Užijte si za odměnu první jógovou flow obsahující dechové cvičení, protažení, ásanovou praxi i závěrečnou relaxaci.

Nikdo není dokonalý. Zopakujte si základní a nejčastější chyby, kterých se před vámi dopustili jiní jogíni. Nechte si od nich pomoci a naučte se, jak příští flow zvládnou ještě o něco lépe. Především s ještě větším benefitem pro vás i vaše tělo.

Dechových cvičení není nikdy dost. Osvojili jste si už několik harmonizačních a relaxačních variant. V tomto videu uvidíte techniku, která vás naopak nabudí, detoxikuje a nastartuje váš den.

Zjistěte proč je důležité relaxovat a jak na to. Naučte se relaxovat tehdy, když máte pocit, že na relaxaci není čas. Právě tehdy je nejvíce třeba.

Konečně jste prošli základy a můžete se pustit do toho ještě příjemnějšího, do bezstarostného cvičení. Užijte si tuto lekci a vraťte se k ní, kdykoli to budete potřebovat, nebo se budete chtít protáhnout, uvolnit, zrelaxovat a posílit. NAMASTE.

Ranní a večerní flow se od sebe obvykle trochu liší. Zjistěte rozdíl na vlastní kůži a nastartujte váš úspěšný den příjemnou lekcí. Cvičit můžete každý den.

Ranní a večerní flow se od sebe obvykle trochu liší. Zjistěte rozdíl na vlastní kůži a ukončete váš den příjemnou lekcí, která vás mimo jiné připraví uvolní a připraví na klidnější spánek. Cvičit můžete každý den.

14 lekcí + 2 bonusová cvičení

Více než 5 hodin obsahu ve 4K rozlišení

Přístup do uzavřené diskuzní skupiny

Online kurz zahrnuje:

Back to school akce!

2390 Kč   1490 Kč

Cena je včetně DPH

Kurz ze série Kurzeo Originals. Zaručujeme nejvyšší kvalitu s vlastní Kurzeo produkcí.

Buď součástí komunity

Už v tom nikdy nebudeš sám. Jóga začátečníků je hodně, ale je těžké se spojit. Proto jsme připravili diskuzní skupinu, ve které můžeš s lektorkou Bárou a dalšími účastníky probírat vše, co tě jen napadne.

  • Dělá ti problém nějaká pozice?
  • Nechápeš nějakou část lekce?
  • Chceš si najít lidi, které baví to co tebe a také terpve začínají?

Právě pro tebe je připravena soukromá Kurzeo diskuzní skupina, která je součástí online kurzu jógy pro začátečníky.

„Jóga je praxe, kterou se učíme harmonii sami se sebou a zároveň jak cítit harmonii mezi námi a okolím kolem nás. Fyzické cvičení je jen část jógy. Jóga jsou i dechová cvičení a meditace, je to takový návod na spokojenější život.“