Kurzy

 • 41 Lekce

  Canva pro začátečníky

  Chceš se naučit pracovat v jednoduchém a přitom profesionálním nástroji na tvorbu grafiky? V programu Canva můžeš připravit příspěvky na sociální sítě, grafiku na menu restaurace, vytvořit si e-book a spoustu dalších věcí. Tento kurzu tě provede úplnými začátky, ať můžeš naplno tvořit krásnou a profesionální grafiku.
 • 21 Lekce

  Jak navrhnout dokonalý e-book

  Titulní strana je první část e-booku, kterou vaši klienti uvidí a může být také částí poslední. Špatný první dojem může v tomto případě zničit dlouhé týdny vaší skvělé práce. Atraktivní hlavní strana vyzařuje kvalitu a hodnotu. Zní to možná povrchně, ale v tomto případě máte jen jednu možnost zaujmout. Sama to znám, pro své klienty jsem navrhla několik magnetů a trvalo mi dlouho, než jsem našla ten pravý postup. Hrozně mě těší, že se za mnou klienti vrací. Proto jsem se rozhodla podělit o svou osvědčenou strategii a vytvořila jsem pro vás mini kurz, ve kterém vás naučím, jak si v Canvě a PowerPointu vytvořit neodolatelný e-book.
 • 18 Lekce

  Jóga pro začátečníky

  Připoj se k Báře a její 14denní jógové výzvě, ve které shrnuje všechny své zkušenosti z posledních let své jógové praxe. Ať už jsi úplný začátečník nebo ti už nějaké jógové polohy a cvičení nejsou cizí, tento online kurz tě provede krok po kroku od začátků teorie a praxe, až po pokročilejší cvičení a flow. Bára jednoduše vysvětluje základy jógy a hned na ně navazuje praktickou ukázkou. A nezapomeň, kurz obsahuje soukromou diskuzní skupinu (přístupná z bočního panelu), ve které můžeš se všemi sdílet své pokroky nebo řešit otázky a zajímavá témata.
 • 18 Lekce

  Jóga restart

  Začni cvičit jógu s Bárou. Online kurz Jóga restart obsahuje 12 lekcí ve kterých se naučíš, jak se pomocí jógy zbavit stresu a uvolnit se, jak posílit a formovat své tělo, jak zvýšit svou flexibilitu a ještě mnohem víc. Lekce si můžeš pouštět kdykoliv a odkudkoliv, ať už jsi doma, nebo u moře. Také je můžeš kombinovat podle sebe a mít tak jóga lekce pro každou situaci či náladu. Do kurzu máš neomezený přístup a můžeš se také lektorky Báry na cokoliv zeptat. Online kurz obsahuje i krátký jóga e-book, který zahrnuje cvičební plán na 30 dní a motivační deníček. Jednotlivé jógové lekce můžeš pravidelně opakovat a cvičit podle plánu, nebo podle svého tempa.
 • 27 Lekce

  Online kurz lifestyle fotografie

  Chceš se naplno začít věnovat fotografii? Ať už s focením teprve začínáš, nebo už máš nějaká focení za sebou, tento online kurz ti ukáže základní techniky, tipy a triky, úpravy fotografií, práci s modelem a ještě mnohem víc. Petr shrnuje své know-how do jednoduchých videí, které si můžeš pustit kdykoliv znovu. Pokud chceš svou fotografii posunout ještě dál, můžeš si ke kurzu přidat také bonusový preset a uzavřenou diskuzní skupinu, nebo dokonce osobní workshop s Petrem a modelkou. Je jen na tobě, kolik chceš investovat do své cesty profesionálního focení. 
 • 1 Lekce

  Představení platformy Kurzeo

  Vítejte na platformě Kurzeo! Portálu, který vám pomůže naplno dělat to, co vás baví. V krátkém videu vám představíme jak sledovat kurzy, jak se zúčastnit diskuzí a další důležité funkce.
 • 20 Lekce

  Základy propagace na Facebooku (a Instagramu)

  V tomto online kurzu tě Václav do dvou hodin naučí základy marketingu na Facebooku a připravování reklam. Dozvíš se, jak pracovat v Business manageru, jak zvolit správný cíl kampaně, vhodné plánování rozpočtu, jaké jsou možnosti nastavení okruhů uživatelů, vyhodnocování kampaní a ještě mnohem víc. Kurz lze také využít pro vytváření reklam na Instagram z Business Manageru.
 • 11 Lekce

  Základy sebevědomé komunikace

  Nauč se vnímat tělo jako komplexní nástroj pro komunikaci. Lukáš Adam tě v 10 jednoduchých lekcí provede základy správné komunikace a prakticky s tebou procvičí ty nejdůležitější prvky komunikace, jako práce s tělem, hlasem, dechem, správné vyslovování, odbourávání řečových zlozvyků, empatické vnímání a naslouchání, čtení a sdělování emocí, gestikulace a ještě mnohem více.
 • 12 Lekce

  Základy úpravy fotografií v Adobe Lightroom

  Chceš se naplno začít věnovat fotografii? Tento online kurz ti ukáže Adobe Lightroom od základu. Petr probírá témata jako základní workflow, import fotografií, Develop modul na úpravy, základní úpravy, filtrování v knihovně, export, tvorba vlastních presetů a ještě mnohem víc.